Areál 5 - Obchodný dom TERASY, Hviezdoslavova, 971 01 - Prievidza ::

 

NEHNUTEĽNOSŤ BOLA STAVEBNE DOKONČENÁ A SKOLAUDOVANÁ V ROKU 1999 AKO OBCHODNÉ CENTRUM POD NÁZVOM OD TERASY NACHÁDZAJÚCA SA NA UL. HVIEZDOSLAVA Č. 5 O CELKOVEJ VÝMERE ÚŽITKOVEJ PLOCHY 2774 M2. OD TERASY SA NACHÁDZAJÚ V CENTRE MESTA V BLÍZKOM SUSEDSTVE S ĎALŠÍM OBCHODNÝM DOMOM VTÁČNIK. ROZDEĽUJE ICH CESTA Z JEDNÉHO NAJVÄČŠÍCH SÍDLISK SEVER SMEROM DO KÚPEĽNÉHO MESTA BOJNICE. OBCHODNÝ DOM JE VIDITEĽNÝ AJ OD KRUHOVÉHO OBJAZDU NA HLAVNOM ŤAHU TN - ZA - CENTRUM. PRI OBCHODNOM DOME SA NACHÁDZAJÚ DVE VEĽKOKAPACITNÉ PARKOVISKÁ. JEDNO Z PARKOVÍSK MÁ VSTUP Z DVOCH HLAVNÝCH PRÍJAZDOVÝCH SMEROV DO CENTRA. AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA MHD JE PRIAMO PRI OBJEKTE.

Jedná sa o dvojpodlažnú nehnuteľnosť s dvomi nadzemnými podlažiami. Na každé podlažie je priamy vstup z inej úrovne terénu. Na prízemí sú priestory pre obchod, kancelárie a reštaurácie. Na ďaľšom podlaží je moderné fitness centrum, priestory pre obchod a reštaurácia. Vstup do každej časti je riešený ako bezbariérový.

Budova má bezproblémový prístup pre nákladné a osobné vozidlá na samostatné parkoviská, je vykurovaná vlastnou plynovou počítačom riadenou kotoľňou. V každom priestore sú samostatné prípojky pre stroje a zariadenia 220V/380V. Každý nájomca má vlastné meranie spotreby elektrickej energie a spotreby vody. Objekt je pre nájomníkov resp. ich zákazníkov otvorený celoročne 24 hod. denne, je strážený 365d/24h a má vlastný kamerový systém napojený na pult centrálnej ochrany. Naša spoločnosť zabezpečuje servis, ako aj ostatné služby, ktoré sú potrebné pre zákazníkov.

Celková výmera - - - 4177 m2
Zastavaná plocha - - 2250 m2
Plocha k prenájmu - 2200 m2

Ponuka :: img

Najširšia ponuka priestorov a plôch na prenájom v Prievidzi ...

Viac informácií

Profesionalita :: img

Spokojnosť našich zákazníkov je hlavným cieľom našej spoločnosti...

Viac informácií

Servis :: img

Od roku 1990 sme vybudovali stabilný tím odborníkov...

Viac informácií