Areál 4 - Polyfunkčný objekt ELEKTRIK, Námestie slobody, 971 01 - Prievidza ::

 

Objekt je situovaný v centre okresného mesta, na pešej zóne v obchodnej a veľmi žiadanej časti mesta v bezprostrednom susedstve s katolíckym kostolom a tvorí jednu z dominánt mesta, vypínajúcu sa nad novovybudovaným podjazdom štátnej cesty. V okolí nehnuteľnosti je vybudovaná kompletná občianska vybavenosť okresného mesta. V blízkosti je dom kultúry, obchody, obchodné domy, hotely, banky a úrady. Lokalita tvorí centrum okresného mesta. Autobusová zastávka MHD je cca 10 m od objektu.

Jedná sa o dvojpodlažnú nehnuteľnosť s dvomi nadzemnými podlažiami. Na 1 . nadzemnom podlaží sú́́ priestory pre obchod, reštaurácie - celkom cca 950 m2+160 m2 s pridruženým skladom a sociálnym zariadením, priestory sú́ oddelené pasážou. Vstup do každej časti na úrovni 1. nadzemného podlažia je riešený ako bezbariérový - rampami so zábradlím. Na druhom nadzemnom podlaží je vytvorených päť bytovýcȟ priestorov na prenájom, chodba, miestnosť vzduchotechniky a plynová kotolňa.

Budova má bezproblémový prístup pre nákladné a osobné vozidlá na samostatné parkovisko, a je vykurované vlastnou plynovou počítačom riadenou kotoľňou. V každom priestore sú samostatné prípojky pre stroje a zariadenia 220V/380V. Každý nájomca má vlastné meranie spotreby elektrickej energie a spotreby vody. Objekt je pre nájomníkov resp. ich zákazníkov otvorený celoročne 24 hod. denne, je strážený 365d/24h a má vlastný kamerový systém napojený na pult centrálnej ochrany.  Naša spoločnosť zabezpečuje servis, ako aj ostatné služby, ktoré sú potrebné pre zákazníkov.

Celková výmera - - - 4569 m2
Zastavaná plocha - - 1320 m2
Plocha k prenájmu - 1560 m2

Ponuka :: img

Najširšia ponuka priestorov a plôch na prenájom v Prievidzi ...

Viac informácií

Profesionalita :: img

Spokojnosť našich zákazníkov je hlavným cieľom našej spoločnosti...

Viac informácií

Servis :: img

Od roku 1990 sme vybudovali stabilný tím odborníkov...

Viac informácií